O nas

Odpady przemysłowe w bezpiecznych rękach
MDW S.A. partner w kompleksowej gospodarce odpadami

30 lat doświadczeń

MDW S.A. to nie tylko nazwa – to zespół ludzi oddanych swojej pracy, wartościom etycznym oraz pasji tworzenia
pozytywnych zmian

ochrona_srodowiska1

Firma MDW S.A. powstała w 2012 roku w wyniku połączenia trzech oddzielnych podmiotów gospodarczych, przedsiębiorstw Max Eko, Demax Drill oraz Demax działających na rynku odpadowym od początku lat 90-tych. Utworzenie nowego podmiotu miało na celu efektywniejsze wykorzystanie potencjału połączonych spółek, dalsze umocnienie pozycji rynkowej oraz umożliwienie kompleksowej realizacji różnorodnych projektów na terenie całej Polski.

Nasza historia opiera się na synergii i współpracy, która zaowocowała stworzeniem dynamicznej i innowacyjnej organizacji.

Nasza działalność obejmuje kompleksową gospodarkę odpadami, zarówno niebezpiecznymi, jak i innymi kategoriami. Wyróżniamy się zwłaszcza w obszarze odbioru i odpowiedniego przetwarzania odpadów wiertniczych pochodzących z procesów poszukiwania i wydobycia ropy naftowej oraz gazu na terenie Polski. Przez lata działalności, konsekwentnie dążyliśmy do osiągnięcia doskonałości w dziedzinie, w której się specjalizujemy. Nasza determinacja i zaangażowanie pozwoliły nam zdobyć pozycję lidera w branży oraz wypracować zaufanie naszych klientów.

Do tej pory odebraliśmy odpady wydobywcze z ponad 100 otworów wiertniczych na terenie całego kraju. Przeprowadziliśmy przy tym całkowity odzysk odebranych odpadów wydobywczych. Doświadczenie i kwalifikacje kadry pracowniczej oraz zaplecze warsztatowo- magazynowe, w skład którego wchodzi m.in.: instalacja do odzysku odpadów, system zbiorników do magazynowania płuczek i płynów wiertniczych, specjalistyczne urządzenia i maszyny, środki transportu (samochody do 3,5 t i samochody ciężarowe oraz naczepy ciężarowe tzw. wanny, cysterny, jak również koparki itp.), pozwalają nam oferować i realizować usługi na najwyższym poziomie.

Podstawową działalnością Spółki jest gospodarka odpadami wydobywczymi i ich odzysk. Opracowana prze naszą firmę technologia odzysku odpadów wydobywczych (o kodach 010504, 010507, 010508), chroniona patentem RP – umożliwia całkowity odzysk niniejszych odpadów poprzez uzyskanie mieszanki rekultywacyjnej wykorzystywanej do rekultywacji składowisk odpadów komunalnych i obojętnych oraz terenów zdegradowanych.

 

Firma w liczbach

Te liczby pokazują naszą rozległą działalność

1
Pracowników
100
Zakończonych projektów
1
Lat doświadczeń
1
Własne patenty

W ciągu ostatnich lat wykonywaliśmy szereg usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów na wiertniach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Posiadamy własne środki transportu do przewozu i załadunku odpadów. Wymienione zadania prowadzimy w oparciu o wszelkie wymagane prawem zezwolenia. Nasze usługi realizujemy dla wiodących podmiotów gospodarczych, współpracujemy m. in. z PGNiG S.A., Exalo Drilling S.A., Schlumberger Oilfield Services oraz innymi firmami z branży wiertniczej.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy łączą wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania. Nasza oferta opiera się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb naszych klientów oraz stałym dążeniu do doskonalenia naszych usług.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, ale nie przestajemy się rozwijać. Wspierani duchem ciągłego doskonalenia, kontynuujemy poszukiwanie nowych sposobów, aby sprostać zmieniającym się wyzwaniom rynkowym i zaspokajać oczekiwania naszych klientów.

Nasza firma MDW S.A. to nie tylko nazwa – to zespół ludzi oddanych swojej pracy, wartościom etycznym oraz pasji tworzenia pozytywnych zmian. Dążymy do utrzymania naszej pozycji jako lidera branżowego, jednocześnie nie zapominając o odpowiedzialności społecznej i środowiskowej.

MDW Spółka Akcyjna

z siedzibą w Komornikach (62-052) , ul. Platynowa 28, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przy Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy
KRS: 0000413157
NIP: 7773224538
REGON: 302060474

Wdrożone procedury

Działamy na podstawie posiadanych procedur wykonanych zgodzie z wymogami norm ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 i ISO 45001:2018, który obejmuje cały obszar działalności firmy oraz wszystkie procesy w zakresie: „Rekultywacja składowisk odpadów i terenów zdegradowanych. Usługi w zakresie gospodarowania odpadami (transport, zbieranie, magazynowanie i przetwarzanie, w tym: odzysk i unieszkodliwianie).”

Uprawnienia i certyfikaty

Certyfikat/zaświadczenie z przeszkolenia kierowców pojazdów przewożących towary niebezpieczne – ADR, wydane przez Centrum Szkolenia Kierowców Zawodowych

Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie,

Certyfikat specjalisty ds. ochrony środowiska, Świadectwo Marszałka Województwa Wielkopolskiego stwierdzającego kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami.

Chcesz rozpocząć współpracę z nami ?

MDW S.A. partner w kompleksowej gospodarce odpadami przemysłowymi

Call Now Button