O Nas

FIRMA MDW S.A. utworzona została w 2012 roku z połączenia trzech podmiotów gospodarczych - wyspecjalizowanych w swoim fachu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością: Max Eko, Demax Drill oraz Demax działających na rynku odpadowym od lat 90-tych. Utworzenie nowego podmiotu miało na celu efektywniejsze wykorzystanie potencjału połączonych spółek, dalsze umocnienie pozycji rynkowej oraz umożliwienie kompleksowej realizacji różnorodnych projektów na terenie całej Polski.


Zajmujemy się szeroko rozumianą gospodarką odpadami niebezpiecznymi oraz innymi niż niebezpieczne. Specjalizujemy się w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wiertniczych pochodzących z poszukiwania
i wydobycia ropy naftowej i gazu na terenie Polski.


W ciągu ostatnich lat wykonywaliśmy szereg usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów na wiertniach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Posiadamy własne środki transportu do przewozu i załadunku odpadów. Wymienione zadania prowadzimy w oparciu o wszelkie wymagane prawem zezwolenia. Nasze usługi realizujemy dla wiodących podmiotów gospodarczych, współpracujemy m. in. z PGNiG S.A., Exalo Drilling S.A., Schlumberger Oilfield Services oraz innymi firmami z branży wiertniczej.


Działalność nasza to także realizowane inwestycje w zakresie rekultywacji zamkniętych składowisk odpadów. W swojej działalności, obok profesjonalnej obsługi realizowanych usług, dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonywanych prac. Spełniamy standardy i posiadamy wszelkie procedury odpowiadające wymaganiom norm ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001, które są gwarantem wysokiego poziomu, terminowości i solidności wykonywanych usług.